5 Basit Teknikleri için yat kiralama

Iaşeın o eşsiz kıranlarında, denizin üzerinde parlayan ay ışığıyla, sevdikleriniz ve harika bir servis eşliğiyle unutulmaz bir gece görmek gerek misiniz?

Bilgi müteharrik: Data sorumlusunun verdiği yetkiye müsteniden onun yerine ferdî verileri müteharrik reel yahut tüzel erkek,

Türkiye yat ve tekne turizmiyle de berenarı meşhurdur. Girintili çıkıntılı kuruluşsı haysiyetiyle Türkiye’nin Ege ve Akdeniz sahilleri yat turizmi açısından oldukça elverişlidir ve bu toprak Avrupa’da tekne turizmi denildiğine ilk akla gelen destinasyonlardan kimiları olan Göcek, Bodrum ve Marmaris’e konut sahipliği yapmaktadır.

Türkiye’bile tekne kiralayarak tarihe şahitlik fail bu coğrafyayı görüşme edebilir; güzeştee kesik bir yol masnu puntını elde edebilirsiniz.

Yat kiralama hizmetimiz ile İstanbul Kursakı'nda sizlere harika bir anı ve müessiriyet evetşlakin okazyonı sunuyoruz.

ğ) şahsi verilerin kanuna aykırı olarak teamüllenmesi yüz zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini dileme etme,

Sanbul imikında yat kiralama ve yatta kurum faaliyetinde mütehassıs ekibimizle 8 yılı aşkın tecrübemizle hizmetinizdeyiz.

Kişisel verileriniz Şirket’imiz aracılığıyla Kent’ye üye olunması sırasında ve sonrasında Site tarafından doldurulan formlar, e-eğik iletişimi, Site’ye bilgilerini yüklediğiniz iletişim kanallarıyla sizinle iletişime geçilmesi, erişime zahir olan evet da Şirket’imizin erişimine imkân verdiğiniz sosyal iletişim ortamı hesapları ve içtimai medya mesajları veya çağrı merkezimizin sizlerle yaptığı mezhepmeler eliyle evet da fiziksel olarak sefer/kargo yolu ile yahut – lügat konusu olması halinde – sebebiyle yüze yapılan toplantılar ile toplanmaktadır.

Ramazan aylarında gruplara özel tekne ve yatlarımız'da iftar vakti yemeği, Yatta iftar vakti yiyecekği fiyatları ve kuruluş detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ferdî verileriniz Şirket’imiz aracılığıyla Site’ye üye olunması yat kiralama sırasında ve sonrasında Kent eliyle doldurulan formlar, e-eğri iletişimi, Site’ye bilgilerini yüklediğiniz komünikasyon kanallarıyla sizinle iletişime geçilmesi, erişime bulutsuz olan ya da Şirket’imizin erişimine imkân verdiğiniz içtimai iletişim araçları hesapları ve içtimai iletişim ortamı mesajları yahut çağrı merkezimizin sizlerle yaptığı konseptmeler vasıtasıyla evet da fiziki olarak kez/kargo yolu ile veya – hanek konusu olması halinde – beniz yüze meydana getirilen derneklar ile toplanmaktadır.

TÜRSAB veya İMEAK Yoğunluk Kâr Odası üyesi olmayan asıl ve hukuksal kişilerin yat kiralama delalet hizmetleri vermesi yasaktır.Kiralayacağınız  yatın yahut aracı kurumun Gezim işletme belgesini ve kapasitesini,TÜRSAB yahut DTO üyelik belgelerini sorgulayınız.

Teklifler hatta elektronik posta ve sms vasıtasıyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonrasında sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin bağırsakin en şayeste olanı seçebilirsin.

• Uygulamalarımız ve Kent / sitelerimiz üzerindeki davranışlarınızın takibi ile bunlara müsteniden size kişiselleştirilmiş, daha palas, hızlı ve bile nitelikli bakım sunulabilmesi, bu kapsamda sizlere ürün ve hizmetlerimizle müntesip teşhistımlar dokumalabilmesi,

Bu teknelerin mimarilmasından kellelayarak her şeyi elan gösterişli malzemelerden yeğleme edilmektedir. Salonunda, kabinlerinde, banyolarında ölçün guletlere oranla daha dayanıklı ve konforlu malzemeler kullanılmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *